Plaukelių šalinimo būdai

Odos plaukelių šalinimas yra labai dažna procedūra, kurią šiandien atlieka tiek vyrai, tiek ir moterys. Egzistuoja labai daug skirtingų plaukelių šalinimo būdų – pradedant plaukelių skutimu naudojant skutimosi peiliukus ir baigiant epiliatoriais ar plaukelių šalinimu lazeriu. Be abejo, kiekviena procedūra pasižymi savais privalumais ir trūkumais, todėl jei norima pasirinkti patį veiksmingiausią plaukelių šalinimo būdą, reikėtų skirti šiek tiek daugiau laiko ir išsiaiškinti minėto pobūdžio informaciją. Pavyzdžiui, šiandien atsiliepimai apie epiliatorius, fotoepiliatorius, plaukelių šalinimą cukrumi, siūlu, karštu vašku ir kitas priemones gali būti labai greitai surasti naudojantis internetu. Ši tema yra labai populiari ir ja kalbama daugelyje internetinių tinklalapių, todėl tikrai nėra sudėtinga suprasti, kas veikia geriausiai ir ką jums būtų verta išbandyti.

Be abejo, jei jums yra svarbi ir jūsų odos būklė, tuomet akivaizdu, kad reguliarus plaukelių šalinimas skutimosi peiliukais tikrai nebus tinkamas pasirinkimas. Tokiu būdu šalinant odos plaukelius labai reikšmingai padidėja odos įpjovimų, paraudimų, pabėrimų ir alerginių reakcijų tikimybė. Be to, kaskart skutantis skutimosi peiliukais yra pašalinamas viršutinis odos sluoksnis, jau nekalbant apie tai, kad labai padidėja ir įaugančių plaukelių (ypač bikini zonoje) tikimybė.

Taip pat šiandien labai populiariu sprendimu yra ir depiliacija vašku. Ir nors šią procedūrą reikia atlikti rečiau, nes rezultatai išlieka ilgiau, vis dėlto ši procedūra taip pat nėra tinkama kiekvienam. Dažnai plaukelius šalinant karštu vašku yra susiduriama su odos nudegimais, odos paraudimais ar pabėrimais. Yra daugybė neigiamų padarinių, į kuriuos būtina atsižvelgti.

Kaip bebūtų, vienas iš pačių veiksmingiausių šiuolaikinių plaukelių šalinimo būdų šiandien yra plaukelių šalinimas lazeriu. Ir nors ši procedūra yra brangesnė, ji sukuria ilgalaikius rezultatus. Po atlikto pilno plaukelių šalinimo lazeriu kurso apie odos plaukelius galima pamiršti net ir vieneriems metams, o tie plaukeliai, kurie visgi atauga, būna labai sunkiai pastebimi, kur kas silpnesni ir pavieniai.

Taigi, yra labai daug skirtingų priemonių, kurias šiandien gali pasitelkti tiek vyrai, tiek ir moterys, kurie rūpinasi savo išvaizda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *